Blister Fason Ambalaj ve Paketleme

Splast Blister Ambalaj olarak, ürünlerinizin fason blister ambalajlama ve paketleme süreçlerinde güçlü makina parkurumuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Paketleme ihtiyaçlarınızın adet fark etmeksizin, uygun fiyat politikamız ile sizlere hizmet vermek için üç farklı makina parkurumuzda, hızlı teslimat ve memnun müşteri bakış açımız ile Splast'ı iş ortağı olarak görebilirsiniz.

 

Vakum Blister Ambalaj Paketleme Türleri olarak;

Sıcak Yapıştırma Ambalajı paketleme

Soğuk Yapıştırma Ambalaj paketleme

Frekans yapıştırma Ambalaj paketleme

 

Termoform / Vakum / Blister plastikler, otomatik besleme ile alınıp konveyor hareketli haznelere yerleştirilir. Ambalajlanacak ürünler otomasyon sistemi ile otomatik yada manuel el ile Blister Ambalajın içine yerleştirilir. Lak uygulanmış arka kartonlar, otomasyon sistemi ile kağıt besleme ünitesinden ürünün üzerine otomatik şekilde yerleştirilir ve ısı ve basınç uygulanarak presleme yöntemi ile yapıştırılır.

 

Blister Fason paketlemede ihtiyacınıza  göre makina parkuru seçiminden sonra, Ürünlerinizi fabrikanızdan teslim alıyoruz. Ürünleriniz Blister paketleme işlemi bittikten sonra istediğiniz ölçülerde kolilere yerleştirilip yine fabrika teslim size ulaştırıyoruz.

 

Detaylı bilgi için arayınız

 

Splast Blister Ambalaj ve Kalıp Teknolojileri

Her Hakkı Saklıdır. 2024

ARA WhatsApp