Biz Kimiz?

 

Splast Blister Ambalaj İmalatı

 

Splast Blister Ambalaj ve Termoform Kalıp İmalatı Kurumsal

Splast Termoform Ambalaj, sektörde geçirilen uzunca bir dönemin ardından sektörün dinamik bir girişimcisi tarafından kuruldu. Ekibimiz, Matbaa ihtiyaclarınızdan, Ambalaj Tasarımına,  Edüstriyel Ürün Tasarımından, Bigisayar destekli analizlere, Kalıp Modellemesinden Talaşlı imalat'a kadar olan derin tecrübesini, alanlarında uzman kadrosu ile Türk Ambalaj sektörüne Splast Markasını kazandırıp. Adını Dünyaya duyurmak için yola çıktı. 
 

 

 

 
 

Sektördeki Her Adımınızda Yanınızdayız.

Hepimizin bildiği gibi digitalleşen pazarlama sektörü, günden güne hızla büyümesi sebebi ile en çok tercih edilen çalışma alanlarından biri olurken markalarında tüm iletişimlerinin temelini oluşturuyor.  
 
Hızla globalleşen dünyada, ürününüzü raflarda öne çıkartmak için Termoform ambalaj önem kazanmıştır.  Sektörde hangi tarafta olursanız olun her adımınızda Splast olarak yanınızdayız.
 
  • Termoform Vakumlama
  • Blister Ambalaj
  • Kalıp Tasarımı ve AR-GE
  • Splast uzman ekibi “Danışmanlık” hizmeti adı altında tüm dijital platformlarda markanız adına aldığınız tüm kararlar ve adımlarda yanınızda olacaktır. Aynı zamanda bu süreçte sektörün ve rakiplerinizin ve sektörünüzün içerisinde bulundukları durumları tespit ederek markanıza yol haritası sunacaktır.
  • Splast olarak sektörün altın çağına yaklaştığımız bu dönemde“Digital İş Geliştirme” sürecini ürün ya da fikriniz için size özel satışa yönelik kullanıcı deneyimi modelleri oluşturarak başlıyoruz. Ardından iş geliştirme, stratejik planlama ve hedefleme ile pazarlama hedeflerinize ulaşana kadar yani projeniz büyüyene kadar yanınızdan ayrılmıyoruz.

 

Splast Blister Ambalaj ve Kalıp Teknolojileri

Her Hakkı Saklıdır. 2024

ARA WhatsApp