Blister Ambalaj Kalıp Fiyatları

 

Splast Termoform Kalıp Fiyatları ve Süreçleri

 

Ürününüzün Ambalajı için Termoform'a karar verdiniz. Peki Termoform kalıp yaptırma süreçleri ve Termoform Kalıp Ücretleri, Baskıda en az kaç adet yapabilirim diye düşündüğünüzde bilgilendirici yazımızı okumanız fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. İşte Süreçler;

 

Ürün için Ambalaj Tasarımı 

 

Ürünün raflarda daha iyi görünmesi ve Dikkat çekmesi için Termoform / Blister Ambalaj çok iyi bir seçim olucaktır.

 

Ürününüz için Blister Termoform Ambalaja karar verdiniz. İmalat süreci başlamadan önce, ürününüz için bir inceleme yapıyoruz.

 

1- Ürün boyutu

2- Ürün baskı adeti

3- Kullanılacak hammadde

4- Kalıp gözü

5- Kalıpta kullanılacak hammadde

 

 Hazırlanıcak Termoform / Blister ambajın boyutları ve deriğinliğine göre işlem yapıcak makina belirlenmesi. Eğer basılacak ürün 12 cm 'den küçükse ve baskı adeti yüksekse 3 istasyonlu makinamız ile baskı yolu izlemektetyiz. 

 

Üç İstasyonlu Termoform Makinası ile kalıp derinliği ve ürün boyutları değişiklik göstericeği gibi ortalama günlük 40.000 ile 70.000 adet gibi bir üretim kapasitesi ile sizlere hizmet veriyoruz.

 

Baskı adeti düşük yada derinliği 12 cm ile 25 cm arasında Blister Ambalaj ihtiyaçlarınız için Manuel Vakum Makinası ile ihtiyacınıza karşılık veriyoruz.

 

Manuel Yarı otomatik Termoform Vakum makinamız ile orta ölçekli Blister Ambalaj ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yarı Otomatik makinamız ile 25 cm derinliği olan baskılarınız için hizmetinizdeyiz. 

 

Vakum Ambalaj baskı adetleri ve makina seçimi yapıldıktan sonra Termoform / Blister Ambalajı için Kalıpta kullanılacak hammadde seçimi yapılmaktadır. Blister ambalajda pürüzsüz bir yüzey tercih ediyorsanız. Alüminyum kalıp'a ihtiyacınız var demektir. 

Splast Blister Ambalaj ve Kalıp Teknolojileri

Her Hakkı Saklıdır. 2024

ARA WhatsApp