Vakum Blister Ambalaj

 

Vakum Ambalaj ile ürünlerinizin hijyenik şekilde raflarda muhafazası için sizlere hizmet veriyoruz. Blister Vakum Ambalaj ile ürününüzün tasarımına uyumlu olarak ürünleriniz daha dikkat çekici kılıyoruz.

 

 

Bir ürünü bir vitrinde sergilemenin en uygun yollarından biri, onu çift taraflı bir blisterde önceden paketlemektir. Şeffaf plastik bir kasa sayesinde potansiyel bir alıcı, ürünün tüm avantajlarını anında görür ve doğru modeli kolayca seçebilir. Bu tip blister ambalaj, vakumla şekillendirme ile üretildiğinden, satılan ürünün şeklini ve dış hatlarını takip eden iki güçlü şeffaf hücreden oluşur. Plastik kasanın her iki yarısı da kilitlerle yanlara bağlanmıştır.

 

Ürünleri vitrine takmak için özel delikli veya kancalı plastik ambalaj üretimi de mümkündür. Bu şekilde ambalajlanan ürüne ayrıca kullanım talimatı iliştirilmiştir.

 

Fili-Blister, farklı türlerde çift taraflı kabarcıklar üretmektedir. Burada ürününüz için uygun bir paketleme seçeneği seçebilir ve ambalajını sipariş edebilirsiniz.

 

Açılmaya karşı tam bir koruma garantisi sağlamak istiyorsanız, ürünün ambalajını, etrafı tamamen kapatılmış plastik bir kutu içinde sipariş edebilirsiniz. Çift taraflı blisterin bazı modellerinin tasarım özelliği, taşınabilir bir nesneyi tutmanın uygun olduğu özel bir tutamaç olabilir. Bu tür paketleme seçenekleri, nispeten ağır ve hacimli ürünler için çok uygundur.

 

Başka bir tür plastik kasanın ortasında bir bükülme ve kenarlarda kilitlenme olabilir. Ofis malzemelerini böyle bir blisterde saklamak çok uygundur ve içlerinde kozmetikler de taşınır. Kilitli kullanışlı şeffaf kasalar, paketlenmiş ürünleri depolama ve nakliye sırasında güvenilir bir şekilde korur, paketi açmadan malların tüm dış avantajlarını görsel olarak göstermeyi mümkün kılar ve ayrıca blisterin iç içeriğine kolay erişim sağlar.

 

Prezentabl görünüm ve işlevsellik, çift taraflı blisteri herhangi bir ürün için ideal bir paketleme seçeneği haline getirir. Ayrıca sizin için üç taraflı kıvrımlı bir blister yapabiliriz .

Splast Blister Ambalaj ve Kalıp Teknolojileri

Her Hakkı Saklıdır. 2024

ARA WhatsApp